Občiansky alebo cestovný pas + vodičský preukaz.

Vozidlo dostávate čisté s plnou nádržou, vozidlo nám odovzdávate čisté s plnou nádržou.Naše vozidlá sú v TOP stave.

Na začiatku prenájmu dostávate zmluvu o prenájme auta a všetky potrebné doklady (technický preukaz, doklad o povinnom poistení, kontakt,atd...)

V cene je zahrnuté poistenie PZP + Havarijné poistenie vozidiel do štátov EÚ (výška spoluúčasti podľa triedy vozidla).
Vycestovať môžete bez obmedzenia do krajín Európskej Únie s výnimkou Bulharska a Rumunska.
Vozidlo môžete vrátiť aj vo večerných hodinách alebo cez víkend. Môže sa ale stať, že podľa typu prenájmu bude táto služba spoplatnená vo výške 15 Eur – 30 Eur. Najlepšie je túto možnosť spomenúť pri objednávke, v nadväznosti na čo Vám bude vypracovaná konkrétna cenová ponuka.
Za prenájom môžete platiť v hotovosti, debetnou alebo kreditnou kartou
Vozidlo si môžete prevziať v mestách Banská Bystrica, Zvolen, Brezno, Lučenec .Vozidlo Vám ale tak isto vieme pristaviť na adresu podľa Vášho výberu. Táto služba môže byť v závislosti od doby prenájmu, termínu prenájmu a typu vozidla spoplatnená.
V rámci prenájmu dostávate diaľničnú známku platnú na území Slovenskej Republiky.
Je nevyhnutné nás kontaktovať na tel. čísle +421 903 173 163 alebo +421 904 239 666 a následne políciu SR.
Vozidlo je vhodné rezervovať si v dostatočnom časovom predstihu. V prípade potreby súrneho prenájmu je najlepšie zavolať a informovať sa ohľadom vozidiel, ktoré sú práve k dispozícií.
Na tejto webovej stránke sú uvedené všetky vozidlá, ktoré má naša spoločnosť vo vozovom parku. Neznamená to, že sú všetky voľné. Túto skutočnosť je najlepšie overiť si telefonicky alebo emailom.
Naše vozidlá je možné používať len na oficiálnych cestných komunikáciách. Je zakázané šoférovať akékoľvek naše vozidlo po vedľajších alebo poľných cestách.
Rezervácia, ktorú vypĺňate prostredníctvom našej stránky, je predbežná. Do 24 hodín Vás bude kontaktovať naše rezervačné oddelenie s konkrétnou ponukou na vozidlo.
Nie sme platcom DPH. Všetky ceny na stránke sú konečné ceny.
Čo najskôr ako je to možné je potrebné o tejto skutočnosti informovať naše rezervačné oddelenie a overiť si či je možné prenájom predĺžiť - najneskôr minimálne 24 hodín pred pôvodným termínom vrátenia vozidla.
Šofér musí byť držiteľom vodičského preukazu minimálne 1 rok.